Adrian Marchewczyński

Witaj! Nazywam się Adrian Marchewczyński i jestem certyfikowanym trenerem personalnym o specjalizacji treningu siłowego oraz magistrem dietetyki o specjalności dietetyka sportowa. Jako czynny zawodnik federacji IFBB zdobyłem tytuł Mistrza Polski w kulturystyce w kategorii Men’s Physique. Ukończyłem studia licencjackie o kierunku – Wychowanie Fizyczne. Pomagam w modelowaniu sylwetki poprzez trening i dietę na każdym poziomie zaawansowania. Strona, którą odwiedziłeś, jest w pełni poświęcona motywacji oraz realizacji celów treningowych i skoro tu trafiłeś znaczy, że pragniesz dokonać w swym życiu zmian na lepsze. Poprawa sylwetki, nabranie zdrowych nawyków żywieniowych, wzmocnienie swego ciała czy też zbudowanie tężyzny fizycznej – wszystkie te cele są w zasięgu ręki i ja mogę Ci pomóc w ich osiągnięciu.

Doświadczenie, które zdobyłem, po wielu latach poświęconym treningowi oporowemu oraz latach treningów z podopiecznymi (którymi na samym początku mojej przygody byli moi koledzy z osiedlowej siłowni) nauczyło mnie, że moją rolą nie jest przeprowadzenie treningu po którym wyjdziesz zlany potem, nie wiedząc jak się nazywasz. Moim zadaniem jest nauczenie Cię poprawnych wzorców ruchowych tak, byś mógł kontynuować trening przez kolejne lata. Bardzo ważną rolę w naszej współpracy będzie odgrywała też Twoja kondycja psychiczna, która niestety często bywa zaniedbywana.

Niejednokrotnie na moich treningach pojawiają się podopieczni, którym brakuje pewności siebie. Naturalną koleją rzeczy idzie za tym brak wiary w swe możliwości w konfrontacji z problemami życia codziennego. Jednak po spotkaniach ze mną, zmieniają Oni nie tylko swoje sylwetki na takie o jakich zawsze marzyli, ale także nastawienie do życia, a jak dobrze wiemy, zdrowa głowa zarówno w sporcie jak i w życiu jest najważniejsza.