Six Rules of Succes by Arnold Schwarzenegger

Trust Yourself
Brake Some Rules
Don’t be Afraid to Fall
Ignore Naysayers
Work Like Hell
Give Something Back

Moja Historia | Tak to się zaczęło!

Mój debiut na scenie - Sopot, rok 2016

5 miejsce w kategorii Men’s Physique

To były dla mnie bardzo ważne zawody, które uświadomiły mi ile jeszcze pracy przede mną, nad moją sylwetką. Jednak chęć bycia lepszą wersją samego siebie tylko i wyłącznie dopingowała mnie do jeszcze cięższej pracy.

Rok 2017 i kolejne wyzwanie

Władysławowo

Tym razem udało mi się wywalczyć 3 miejsce z którego byłem bardzo zadowolony.

Rok – 2018

Mistrzostwa Wielkopolski ukończyłem na 3 miejscu

W tym roku miałem także przyjemność po raz pierwszy startować na Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Kielcach. Były to wyjątkowe zawody, gdyż przygotowywaliśmy się na nie wspólnie z Martą. Pomimo nie zdobycia pierwszych miejsc obydwoje byliśmy szczęśliwi, że mogliśmy razem przeżyć te wyjątkowe chwile, które towarzyszą zawodnikom za kulisami. Po tych mistrzostwach byłem bardzo głodny sukcesu i wiedziałem, że tam powrócę w lepszej formie.

 

Rok – 2019

Wicemistrz Polski

Był moim przełomowym rokiem, gdyż zdobyłem tytuł Wicemistrza Polski. Wraz z moim trenerem Emilem Konarskim wiedzieliśmy, że idziemy w dobrym kierunku i w kolejnym roku nie możemy pozwolić sobie na słabszą lokatę, a wręcz przeciwnie – będziemy walczyć o złoto. 

Rok – 2020

Mistrz Polski

Ten rok był wyjątkowy i bogaty w wiele niewiadomych zdarzeń i sytuacji. Mistrzostwa Polski miały odbyć się w kwietniu. Jednak pandemia mi jak i wielu innym zawodnikom pokrzyżowała plany.

Zawody zostały przełożone na koniec sierpnia pod znakiem zapytania. Wraz z trenerem postanowiliśmy zaryzykować i przygotować się do startu. Kolejne miesiące oddałem się w całości ciężkim treningom opartych na ogromnym reżimie.

Co było dalej? Zdobyłem tytuł Mistrza Polski w federacji IFBB, który był moim marzeniem od kiedy zacząłem przygodę z kulturystyką.

 

Rok – 2022

Mistrzostwa Europy

Zostałem powołany do kadry Polski w kulturystyce w federacji IFBB w kategorii Men’s Physique .

Dumnie reprezentując nasz kraj na Mistrzostwach Europy w Santa Susanna, uplasowałem się na 6 pozycji. TOP – 6 w całej Europie.

Kolejny cel na ten rok to Arnold Classic Europe. 

Zawody, których twarzą jest Arnold Schwarzenegger, moja ikona, człowiek sukcesu.

 

“Ból jest stanem przejsciowym, duma pozostaje na zawsze”